تصویر صدور 3 میلیون و 300 هزار مترمربع مجوز فضای تجاری برای اصناف قشم/ پیشگیری از سردرگمی سرمایه گذاران جزیره
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد؛

صدور 3 میلیون و 300 هزار مترمربع مجوز فضای تجاری برای اصناف قشم/ پیشگیری از سردرگمی سرمایه گذاران جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از صدور 3 میلیون و 300 هزار متر مربع مجوز برای فضاهای کسب و کار و ساخت مجتمع های مختلف تجاری در کل جزیره قشم خبر داد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از صدور 3 میلیون و 300 هزار متر مربع مجوز برای فضاهای کسب و کار و ساخت مجتمع های مختلف تجاری در کل جزیره قشم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در دومین روز از هفته دولت پس از بازدید از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی تولا در نشست با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت و مدیران این مجموعه، اعلام کرد: تاکنون 3 میلیون و 300 هزار متر مربع مجوز برای اصناف، تجار و بازاریان در نقاط مختلف جزیره صادر شده است.
وی خطاب به مدیران و مسئولان بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در صدور مجوزها به توسعه متوازن جزیره توجه ویژه ای داشته باشید و با دقت بالا تلاش کنید که فضاهای تجاری موجود نیز آسیب نبیند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اعتقاد داریم شهرک های صنعتی زیر نظر اداره کل صنعت،  معدن و تجارت است و این مدیریت متولی صفرتا صد  تمام امور صنعتگران می باشد.
وی با اشاره به اهمیت هر چه بیشتر جذب سرمایه گذار در این منطقه،  تاکید کرد: تکلیف سرمایه گذار برای ورود به فعالیت های صنعتی و اقتصادی در این جزیره باید کاملا معلوم و مشخص باشد و از ابتدای امر بداند که دقیقا چه مسیری را برای سودآور بودن باید در این منطقه طی کند.
به گفته مومنی،  اقتصاد مقاومتی اعتقادی است که تمام کشورهای پیشرفته دنیا برمبنای آن به تعالی رسیده اند و با تدبیر رهبر معظم انقلاب یک طرح کلی برای تعالی کشور ارائه شده و همه ما باید با اعتقاد به این امر و با انگیزه خدمت بی منت به مردم کارکنیم تا در این مسیر سرنوشت ساز، موفق شویم.
وی با اعلام اینکه  امسال و درهفته دولت بیش از چهارهزار و سیصد میلیارد تومان سرمایه گذاری در قالب ۴۲ پروژه در جزیره قشم کلنگ زنی و افتتاح می شود، گفت: افق روشنی پیش روی فعالیت های مهم صنعتی و اقتصادی جزیره قشم است و سرمایه گذاری در این منطقه بسیار مهم و مقرون به صرفه خواهد بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین بر اهمیت پیوست فرهنگی، اجتماعی و محیط زیستی در همه طرح های صنعتی این جزیره تاکید کرد و اجرای آن را از مهمترین سیاست های این سازمان برشمرد.
وی در ادامه به راه اندازی خط تجاری قشم – خصب اشاره کرد و گفت: تا کنون بیش از ۴۰۰ مسافر از  طریق مسیر دریایی قشم و خصب عمان توسط شناورهای پیشرفته تردد کرده اند و از این فرصت باید به نحو شایسته تر استفاده کنیم.
بنا به این گزارش، جهانگیر مجیدی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم هم گزارش کاملی از عملکرد این اداره کل را به اطلاع مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم رساند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم روز روز گذشته همزمان با آغاز هفته دولت (دوم شهریور ماه) به اتفاق چند تن از مشاوران، معاونان و مدیران این سازمان از شش طرح بزرگ حوزه نفت و انرژی در قشم بازدید کرد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.