تصویر اختیارات شناسه گذاری کالاهای سلامت محور به منطقه آزاد قشم تفویض شد
معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو در حاشیه رونمایی از تابلو شناسه گذاری کالاهای سلامت محور در قشم عنوان کرد؛

اختیارات شناسه گذاری کالاهای سلامت محور به منطقه آزاد قشم تفویض شد

معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو گفت: اختیارات شناسه گذاری روی کالاهای سلامت محور در حوزه غذایی، آرایشی و بهداشتی به سازمان منطقه آزاد قشم تفویض شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، محمد رضا شانه ساز روز چهارشنبه 30 بهمن ماه در حاشیه رونمایی از مراسم شناسه گذاری کالاهای سلامت محور در قشم با اعلام این مطلب افزود: مناطق آزاد به ویژه قشم از ظرفیت بالایی برای تحقق فعالیت های اقتصادی با محوریت رونق تولید، برخوردار هستند.
وی ادامه داد: خوشبختانه تعداد شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد قشم طی چهار سال گذشته 100 درصد افزایش یافته و این نشانه خوبی برای آینده این منطقه می باشد.
رییس سازمان غذا و دارو اظهار داشت: امیدواریم با برون سپاری و تفویض اختیارات به مناطق آزاد کشور به ویژه قشم که پایلوت این حرکت است، شاهد تسهیل در کار فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران در حوزه های تولیدی و تجاری باشیم.
به گفته وی، این تفویض اختیار می تواند در مناطق آزاد به توسعه فعالیت و سرمایه گذاری ها و افزایش اشتغال پایدار که از سیاست های دولت می باشد، منجر شود.  
شانه ساز با اعلام اینکه اداره کل غذا و داروی منطقه آزاد قشم از آزمایشگاه بسیار مجهز برخوردار است، تصریح کرد: امیدواریم با توسعه تجهیزات این مجموعه بخش دیگری از اختیارات سازمان غذا و دارو را با هدف حذف تردد تولید کنندگان و حتی بازرگانان به مرکز کشور، به منطقه آزاد قشم واگذار کنیم.
شایان ذکر است؛ با حضور رییس سازمان غذا و دارو، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدير راهبری، پايش و امور استان های سازمان غذا و دارو و همچنین مسئولان اداره کل غذا، دارو سازمان منطقه آزاد قشم، از تابلو شناسه گذاری کالاهای سلامت محور مناطق آزاد کشور با محوریت منطقه آزاد قشم به عنوان پایلوت، رونمایی شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.