تصویر کاشت بیش از 350 هزار  بوته گل فصلی در قشم آغاز شد
در پاییز و زمستان بهاری جزیره؛

کاشت بیش از 350 هزار بوته گل فصلی در قشم آغاز شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز مراحل کاشت بیش از 350 هزار بوته گل فصلی در جزیره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، فرج طهماسبی با اشاره به شرایط مطلوب آب و هوایی نیمه دوم سال و نزدیک شدن تعطیلات دهه فجر گفت: کاشت بیش از 350 هزار بوته انواع گل های فصلی شامل؛ اطلسی، جعفری، شمعدانی، گازانیا، آهار، کلم زینتی، اطلسی ایرانی و ... در دست اجرا است و تا پایان سال نیز گل های متنوع دیگری فضای سبز قشم را رنگین می کند.
وی اضافه کرد: امسال با طراحی های جدید و کاشت گل های خوش رنگ و با طراوت، نشاط و شادابی را به شهروندان هدیه داده و با چهره متفاوتی از قشم به میزبانی گردشگران می رویم.
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر تلاش نیروهای این مدیریت جهت زیباسازی شهر با گیاهان متنوع، افزود: کاشت  بیش از سه هزار اصله از درختان معطر و گلدار دایمی مانند؛ گل کاغذی، جاتروفا، پلومریا، سرانتیس، خرزهره، یاس درختی، تاکاما و ... نیز شروع شده است.
به گفته طهماسبی، امسال، توسعه فضای سبز با کاشت گونه های جدید و گل آرایی هایی متفاوت نسبت به سال های گذشته، در دستور کار مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفته است.
وی بر اهمیت توسعه فضای سبز تاکید کرد و عنوان داشت: باتوجه به هزینه بالای کاشت، توسعه و نگهداری فضای سبز در جزیره، از شهروندان و گردشگران می خواهیم در حفظ و نگهداشت این فضا با ما همکاری کنند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.