تصویر آغاز دوره کارورزی دانشجویان بورسیه سازمان منطقه آزاد قشم
مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد:

آغاز دوره کارورزی دانشجویان بورسیه سازمان منطقه آزاد قشم

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز دوره کارورزی برای 10 نفر از دانشجویان بورسیه سازمان منطقه آزاد قشم در رشته های مهندسی مخابرات، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی شیمی و مهندسی نفت و انرژی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علی عسکری با بیان این خبر گفت: در راستای منویات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با هماهنگی صورت گرفته با مدیریت نفت و انرژی سازمان، تعداد 8 نفر از دانشجویان رشته های مهندسی شیمی و مهندسی نفت و انرژی بورسیه شده سازمان به مدت 10 روز (از 22مردادماه تا 2 شهریورماه) دوره کاروزی خود را در شرکت نفت و گاز گورزین آغاز کردند.
وی ادامه داد: همچنین 2 نفر از دانشجویان بورسیه شده در رشته های مهندسی مخابرات و مهندسی فناوری اطلاعات دوره کارورزی خود را در مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم می گذرانند.
عسکری با اشاره به فلسفه جذب دانشجوی بورسیه در سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اقدام سازمان منطقه آزاد قشم برای اعطای بورسیه به دانشجوی ممتاز و نخبه حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی و نیل به اهداف والای انقلاب فرهنگی با کمک به تامین هزینه های تحصیلی فرزندان ممتاز و واجد شرایط شهرستان قشم براساس برنامه ششم توسعه است.
وی ادامه داد: با تدبیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته برای تأمین نیروی انسانی کارآمد در راستای توسعه پایدار، طرح بورسیه دانش آموزان نخبه قشمی در دستور کار  قرار گرفته است.
گفتنی است بورسیه دانشجویان در مناطق آزاد کشور  برای اولین بار در منطقه آزاد قشم  و به ابتکار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفته و براساس برنامه ریزی های انجام شده 50 نفر در پنج مرحله و هر سال به تعداد 10 نفر در قشم توسط سازمان بورسیه تحصیلی می شوند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.