تصویر در راستای پاکسازی محوطه شهری و روستایی جزیره قشم انجام شد؛ جانمایی و كدينگ سطل‌ هاي مكانيزه زباله درگهان

در راستای پاکسازی محوطه شهری و روستایی جزیره قشم انجام شد؛ جانمایی و كدينگ سطل‌ هاي مكانيزه زباله درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از جانمایی سطل‌ هاي مكانيزه زباله شهر درگهان و تخصیص کدهایی با شماره گذاری مشخص خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، امیر سلکی با اشاره به ادامه فعالیت های مجموعه مدیریت امور درگهان در راستای توسعه و زیباسازی منظر شهری اظهار کرد: این طرح به منظور بهبود كيفيت و بهينه سازي زمان سرويس دهي ناوگان حمل و نقل زباله شهري صورت گرفته است.
وی افزود: با استفاده از این روش، تحلیل مکانی درستی از تمامی مخزن‌هاي زباله به دست آمده و مي‌توان تعداد و وضعيت مخازن مستقر در سطح شهر را به دست آورد.
مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم در توضیح بیشتر عنوان کرد: گزينه كد هر سطل زباله اعداد دو تا سه رقمی است که بر حسب نام منطقه ، ناحيه، و شماره سطل تعیین شده است.
به گفته سلکی، پیاده سازی این طرح بخشی از فعالیت های مربوط به ساماندهی پسماند شهری است و به جمع آوری ضایعات در مناطقی که تولید زباله بالاست، کمک می کند.
وی ادامه داد: هدف دیگر اجرای این طرح، استخراج آمار تولید حجم زباله در مناطق مختلف، کاهش هزینه های جمع آوری، رفت و روب شهری و مدیریت  زمان کار نیروهای خدماتی است.
مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی برای اجرای این طرح در روستاهای کووه ای، رمکان  و گیاهدان خبر داد و گفت: نظافت این سه روستا به صورت فعال از دیگر اقدامات این مدیریت در راستای خدمت رسانی به مردم جزیره می باشد.
تهیه و تنظیم: معصومه مشار

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.