تصویر به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت به انجام می رسد؛اجرای 35 برنامه علمی و فرهنگی در قشم

به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت به انجام می رسد؛اجرای 35 برنامه علمی و فرهنگی در قشم

رییس اداره تبلیغات اسلامی قشم از اجرای 35 برنامه علمی و فرهنگی در قشم به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد غلامی در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه امامت و ولایت این شهرستان با اعلام برنامه های در نظر گرفته شده به مناسبت این دهه مبارک، بیان داشت: قرائت دعای روح بخش عرفه با شعار "ولایت، معرفت و محبت" سرآغاز برنامه‌های این دهه در جزیره قشم است.
وی افزود: اقامه نماز عید قربان، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده معظم شاهد و ایثارگر از دیگر برنامه‌های سه روز نخست این دهه است که با شعارهای "توحید، بندگی، عبادت" و "ایثار و دفاع از حریم ولایت" برگزار خواهد شد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی قشم، واقعه غدیرخم را یکی از مهم ترین رویدادهای تاریخ اسلام دانست و گفت: بازسازی واقعه غدیر یکی از سه برنامه شاخص این ایام است که هم زمان با عید سعید غدیرخم اجرا خواهد شد.
به گفته غلامی، به منظور فرهنگ سازی در زمینه کمک به همنوع برای نخستین بار در جزیره، سفره اطعام علوی با ظرفیت سه هزار نفر در شهر قشم گسترده خواهد شد.
وی از راهپیمایی بانوان فاطمی در غدیر علوی  خبر داد و عنوان کرد: این راهپیمایی با عنوان "حرم تا حرم" از مسیر گلزار شهدای گمنام تا امام زاده سید مظفر شهر قشم برپا می شود.
رییس اداره تبلیغات اسلامی قشم تاکید کرد:  باید با استفاده شیوه‌های نوین علمی و فرهنگی ابعاد مختلف این رویداد بزرگ تاریخ اسلام، در جامعه تبیین شود.
تهیه و تنظیم: معصومه مشار

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.