تصویر قشم سینما دار شد /آغاز فعالیت سینما خلیج فارس درقشم/ اکران سلام بمبئی از امشب

قشم سینما دار شد /آغاز فعالیت سینما خلیج فارس درقشم/ اکران سلام بمبئی از امشب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از آغاز نمایش فیلم های مطرح سینمای ایران و جهان در نخستین سینمای جزیره با عنوان «خلیج فارس» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام سید مهدی موسوی اجاق روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: سینمای خلیج فارس قشم نخستین فیلم سینمایی خود را با عنوان سلام بمبئی از امشب سوم فروردین ماه برای 290 علاقمند در دو سانس به نمایش می گذارد.
وی با اعلام اینکه از فردا در کنار این فیلم، اثر دیگری از سینمای ایران با عنوان خوب، بد، جلف هم به نمایش گذاشته خواهد شد، افزود: در آغاز فعالیت سینمای خلیج فارس قشم دو سانس نمایش از ساعت 22 و 24 در دستور کار قرار گرفته و با استقبال مردم از نمایش فیلم های سینمایی تعداد سانس های نمایش فیلم در این سینما به صورت استاندارد به پنج سانس افزایش خواهد یافت.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، علاقمندان به فیلم های سینمایی فردا می توانند در سانس ساعت 22 فیلم «سلام بمبئی» و در سانس ساعت 24 هم فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» را به تماشا بنشینند.
او ادامه داد: ماجرای نیمروز، نبرد خلیج فارس، محاکمه و بعضی از فیلم های در حال اکران در سینماهای کشور هم به مرور به لیست فیلم های نمایشی سینمای خلیج فارس قشم افزوده خواهد شد.
موسوی اجاق اظهار امیدواری کرد با استقبال مردم به ویژه خانواده ها از فیلم هایی که در این سینما به نمایش گذاشته می شود، دست اندرکاران این مجموعه فرهنگی را برای ارائه بهترین فیلم های سینمایی ترغیب کنند.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، تا راه اندازی باجه فروش بلیط در محل سینمای خلیج فارس واقع در میدان ژئوپارک (گلها) انتهای بلوار پژوهش ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، علاقمندان می توانند با پرداخت 50 هزار ریال بلیط هر فیلم را از دکه فروش مطبوعات در چهار راه پردیس تهیه کنند.
او بیان داشت: راه اندازی سینما خلیج فارس در محل تالار آئینه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم هیچ مانعی برای اجرای نمایش های تئاتر و همایش ها در این محل نخواهد داشت.
بنا به این گزارش، فیلم سینمایی "سلام بمبئی" با بازی محمد رضا گلزار، دیا میرزا و بنیامین بهادری به عنوان نخسیتن فیلم سینمای خلیج فارس قشم به نمایش گذاشته می شود و جمعه شب هم در کنار این فیلم علاقمندان می توانند فیلم سینمایی "خوب، بد، جلف" با بازی حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی و سام درخشانی را در این سینما واقع در ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشا بنشینند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.