تصویر ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در 7 پایگاه اورژانس/ آغاز فعالیت متخصص طب اورژانس در بیمارستان پیامبر اعظم(ص)

ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در 7 پایگاه اورژانس/ آغاز فعالیت متخصص طب اورژانس در بیمارستان پیامبر اعظم(ص)

رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از خدمت رسانی شبانه روزی هفت پایگاه فوریت های اورژانس 115 در نوروز 96 به گردشگران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم حمیدرضا بهزادی در حاشیه بازدید از پایگاه های اورژانس شهرستان قشم گفت: جزیره تا کنون سه پایگاه مصوب 115 در قشم، درگهان و طبل داشته است و با افتتاح پایگاه های سوزا و مدکندالو در 19 اسفندماه تعداد پایگاه های فوریت پزشکی دائمی جزیره به پنج عدد می رسد.

وی ادامه داد: در تعطیلات نوروز 96 نیز دو پایگاه موقت در دولاب و لافت راه اندازی می شود و جمعاً هفت پایگاه به مسافران خدمات پزشکی ارائه می دهند.

به گفته مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در طول سال 30 تن و در ایام نوروز 40 تن از پرسنل اورژانس 115 به مردم جزیره و گردشگران خدمات ارائه می دهند همچنین نوبت کاری داروخانه های درگهان نیز در تعطیلات نوروزی از شیفت روزانه به شیفت شبانه روزی تغییر می کند.

بهزادی از آغاز فعالیت متخصص طب اورژانس در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم خبر داد و افزود: از این پس بیماران تصادفی، قلبی و بیماران حاد اورژانسی را متخصص این بخش و سایر بیماران را پزشک عمومی مستقر در بیمارستان معالجه می کنند تا شهروندان زمان کمتری را در اورژانس سپری و خدمات مطلوب تری دریافت کنند.

رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از فعالیت کلینیک دندانپزشکی این بیمارستان با حضور دو دندانپزشک نیز خبر داد.

بهزادی در پایان از مسافران به ویژه رانندگان در خواست کرد با احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت اصول ایمنی، ضمن کاهش حوادث جاده ای سفری خوش و بدون حادثه داشته باشند.

 

 

 

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.